The application period ended 31.12.2023 Polska

Specjalista/Specjalistka ds. dokumentacji techicznej

Obecnie poszukujemy dynamicznej osoby, która dołączy do naszego zespołu w roli: Specjalisty/Specjalistki ds. dokumentacji technicznej.

promeco kankaanpää engineering

Promeco Group – Jesteśmy producentem wysokiej jakości systemów i usług elektromechanicznych dla wiodących marek. Z ponad 40-letnim doświadczeniem na rynku pozostajemy firmą rodzinną. Naszym priorytetem jest najwyższa jakości zadowolenie klienta. Nasze jednostki działają w Finlandii i Polsce.

Dołącz do naszego zespołu w Polsce (Strzebielino) i doświadcz kultury pracy skoncentrowanej na pracowniku! Czy szukasz środowiska pracy, gdzie Twoje pomysły są cenione, Twój rozwój jest wspierany, a Twój głos jest słyszany? Nie szukaj dalej! Jesteśmy firmą, która zobowiązuje się do zapewnienia kultury pracy skoncentrowanej na pracowniku, priorytetowo traktującą Twój rozwój zawodowy.

Zakres zadań:

  • weryfikacja i implementacja do systemu struktur produktowych na podstawie dokumentacji klienta
  • przygotowywanie dokumentacji do produkcji, tworzenie list materiałowych
  • nadzór nad dokumentacją produkcyjną (wprowadzanie ewentualnych zmian, ilości w zleceniu, zgodnych z realiami + informacja do klienta)
  • kontrola nad wprowadzanymi rewizjami
  • kontakt z klientem w kwestiach technicznych
  • pomoc przy rozwiązywaniu problemów technicznych na produkcji
  • współpraca z działem produkcji, zakupów, konstrukcji, jakości

Oczekiwania:

  • wykształcenie techniczne (mile widziane: mechanika, materiałoznawstwo, pokrewne)
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • znajomość języka angielskiego (umożliwiająca zrozumienie dokumentacji technicznej)
  • samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy
  • nastawienie na współpracę i proaktywne podejście do wyzwań
  • dokładność, zorientowanie na szczegóły

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w sektorach morskim, energetycznym, kolejowym i maszyn przemysłowych
  • środowisko współpracy: wspieramy kulturę, która sprzyja współpracy, pracy zespołowej i otwartej komunikacji. Twoje sugestie i pomysły będą docenione
  • równowaga między pracą a życiem prywatnym: Rozumiemy znaczenie utrzymania zdrowej równowagi między pracą a życiem prywatnym. Nasze elastyczne formy pracy umożliwiają efektywne zarządzanie zobowiązaniami zawodowymi i osobistymi
  • kultura inkluzji: Przyjmujemy różnorodność i dążymy do stworzenia środowiska pracy, w którym każdy czuje się ceniony i szanowany. Cieszymy się z indywidualnych różnic i promujemy równość szans dla wszystkich
  • dobrostan: Twój dobrostan ma dla nas znaczenie. Promujemy zdrowe i pozytywne środowisko pracy
  • możliwość rozwoju w strukturach organizacyjnych
  • udział w tworzeniu standardów wewnątrz organizacji
  • możliwość rozwijania umiejętności języka technicznego
  • pakiet benefitów

Prosimy o przesłanie swojego CV na adres rekrutacja@promeco.pl. Czekamy z niecierpliwością na Twoją aplikację! Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

The application period ended. Visit our careers page to see other open positions.